Drzosť týždenníka Slovo

Autor: Juraj Draxler | 18.7.2009 o 7:46 | Karma článku: 14,99 | Prečítané:  14773x

Ďalší "výkon" pseudointelektuálneho časopisu: vydá článok podpísaný autorom, ktorý ani nevie, že nejaký članok pre Slovo napísal. V tomto prípade ja.

 

Minulý týždeň sa mi ozval známy to publicista Jakub Topol, toho času v štátnej službe. Že by rád videl nejaké moje podklady k dôchodkovým veciam, lebo v Slove pripravujú k dôchodkom materiál. Články o dôchodkoch od Jakuba Topola nemám rád, ale rád som mu obratom priložil linky na moje články. V naivnej viere, že Jakub Topol sa chce vzdelávať, aby písal trochu menej zmätene.

Dnes som si pozrel webstránku Slova a oblial ma studený pot. Svieti tam článok pozliepaný z mojich vydaných článkov z denníkov, z blogu a podobne. Niežeby mi nevadil aj samotný text, ktorý ma iritujúci tón, je jednostranný a niektoré veci nevhodne spája. Ale už tá samotná DRZOSŤ vydať si článok a použiť na to moje meno ma teda dostala.

Už som videl svoje "citáty" v denníkoch, ktorým som žiadne vyjadrenia neposkytol (Plus1 deň, Hospodárske noviny), ale aby si niekto prikryl mojím menom celý článok, to je teda výkon, za ktorý si niekto zaslúži nakopať do zadku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?